Aktiviteler

Yağ Analiz Sistemleri Kurulumu

Yeni ve kullanılmış yağlarda kullanılmak üzere tercih edilen Spectroil RDE-OES Elemental Analiz ve Viscol-10 Serisi Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemleri’nin kurulumlarını uzaktan görüntülü destek ile tamamladık.

Covid-19 Önlemleri

Covid-19 virüsünün ülkemiz ve dünyamızda hızla yayılması ve sağlık bakanlığımız tarafından öngörülen önlemler kapsamında faaliyetlerimize aldığımız kararlar dahilinde devam etmekteyiz. Bu süre zarfından merkez ofisimizde her gün daimi çalışan sayısını 2’ye indirmiş bulunmaktayız. Diğer personelimiz evlerinden müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Üretim alanında ise sosyal mesafe önlemleri artırılarak çalışma saatlerinde düzenleme yapılmıştır. Bu süreç boyunca faaliyetlerimize […]

Uzakdoğu’nun İlk Viskozimetreleri

Viscol-10a Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemlerimizin uzak doğunun en büyük polimer üreticisi tarafından kullanılmak üzere ilk teslimatlarını gerçekleştirdik.

MiniLab 153 Sistemi Kurulumu

Spectroil 120 Elemental Analiz, LNF Q230 Partikül Sayım, Görüntüleme, Sınıflandırma, Ferrous Sayım, FluidScan Q1100 (Oksidasyon, TAN, TBN, Su, Nitrasyon, Sülfasyon) ve Q3050 Kinematik Viskozimetre Sisteminden oluşan MiniLab 153 Yağ Analiz Sistemi’nin kurulumunu tamamladık. Bu sistem ile beraber sunulan OilView ve TruVu Trend Takip Yazılımı ile tüm ekipmanların sonuçlarının ortak veri tabanında istenildiği zaman görüntülenmesini sağlamaktadır.

Trafo Yağları için Viskozimetre Kurulumu

Trafo yağları üretiminde ve ar-ge çalışmalarında kullanılmak üzere Viscol-10a ASTM D445/D446 Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemi’nin kurulumunu tamamladık.

Bitüm Viskozimetresi Kurulumu

ASTM D445 ve ASTM D2170 standartlarına uygun bitüm, asfalt vb. ağır numune analizleri için Viscol-10B Bitümen Viskozimetresi kurulumunu tamamladık.