Kurumsal

Arablab 2023 Test Cihazları Fuarı

“Bu yıl Arablab 2023 Fuarın’da global müşterilerimiz ve temsilcilerimiz ile görüşme fırsatı bulduk. Birleşik Arap Emirlikleri temsilcimiz Emphor Diagnostic Life Analytical Science ekibine sergi boyunca gösterdikleri sıkı çalışma ve harika misafirperverlikleri için özel teşekkürlerimizi sunarız.

Konferans / Sunum, Kurumsal

Kağıt Hamuru Ölçümleri için Kinematik Viskozimetre

Viskozite, kağıt ve kağıt hamurunun kalitesinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Farklı türdeki ağaç veya bitki lifleri, farklı viskozitelere sahip hamurlar oluşturur ve bunlar son kağıdın özelliklerini büyük ölçüde etkileyebilir. Yüksek viskozite değeri, genellikle daha güçlü, daha uzun veya daha bütün lifleri işaret eder. Kağıt hamurunun viskozitesi, sayfanın homojen özelliklere sahip olması noktasında da çok önemlidir. […]

Cihaz Kurulum, Kurumsal

PT Teknoklop Biolab Ziyareti

PT TeknoKlop Endonezya firmasına tarafından firmamıza gerçekkleştirdikleri ziyaretleri için teşekkür ederiz. Avief Nurrokhim Maryono ve Syaikhoniabdur Rokhman tarafından gerçekleltirilen bu ziyarette üretim ve geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemleri, RPVOT Oksidasyon Kararlılık Analizörleri ve diğer ürünlerimiz ile ilgili geniş bir servis ve satış eğitimlerini başarı ile tamamladık.

Eğitim / Seminer, Kurumsal

Iludest-iFischer Yetkili Temsilcisi

Iludest-iFischer firması tarafından geliştirilen Vakum Distilasyon, Ekstraksiyon, Solvent Dönüşüm vb. analiz sistemlerinin Türkiye, Irak ve Azerbaycan bölgesinde tek yetkili satış ve satış sonrası hizmet yetkilisi olarak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Kurumsal

Turkchem Chemlab Eurasia 2022

24-26 Kasım tarihleri arasında cihazlarımızın tanıtımını gerçeklestirdiğimiz Turkchem 2022 fuarinda ziyaretçilerimizi ağırladık. (Salon 5 / D421) Sergilediğimiz cihazlarımız: 1. Otomatik Kinematik Viskozimetre 2. Otomatik Oksidasyon Kararlılığı Tayin Cihazı 3. Otomatik Köpürme Eğilimi Tayin Cihazı 4. Bakır Korozyon Tayin Cihazı 5. Otomatik Düşük Sıcaklık Viskozimetresi 6. Karbon Kalıntısı Tayin Cihazı

Konferans / Sunum, Kurumsal

Turkchem Chemlab Eurasia 2022

2022 Kasım ayında düzenlenecek Turkchem ChemLab Eurasia Uluslararası Laboratuvar, Teknoloji, Test ve Ölçüm Cihazları Fuarı’nda uzman ekibimiz ile test cihazlarımızın canlı tanıtımları için tüm müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Konferans / Sunum, Kurumsal

Gen Transfer Tasarım ve Üretimi Ödülü

Bundan tam 15 yıl önce Biolab/Obitek ortaklığı ile Tübitak, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ve Tüsiad tarafından gerçekleştirilen 7. Teknoloji Ödülleri ve Kongresin’de canlı hücrelere gen aktarımı için geliştirilen “Gen Tabancası Tasarımı ve Üretimi” projemiz ile “Nanoteknoloji, Biyoteknoloji ve Nanobiyoteknoloji” dallarında birincilik ödülüne layık görüldük.  Geride bıraktığımız sürede arge ve üretim faaliyetelerimizi güçlendirerek laboratuvar ve analiz […]

Kurumsal

Ducom Instruments Yetkili Temsilcisi

Ducom Instruments tarafından geliştirilen 4 Bilye, HFRR ve diğer triboloji analiz sistemlerinin Türkiye, Irak ve Azerbaycan bölgesinde tek yetkili satış ve satış sonrası hizmet yetkilisi olarak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Ducom Instruments Test Cihazları Genel Triboloji: Yağlayıcı Tribolojisi:  

Kurumsal