Aktiviteler

MiniLab 53 Kurulumu

Polyester sektöründeki kullanıcımız için MiniLab 53 Yağ Analiz Sistem’ i kurulumunu tamamladık. Spectroil MiniLab 53, endüstriyel yağ analizi için en güvenilir sonuçları sağlayan bir sistemdir.  Bu sistem, yağ örneklerinin hızlı bir şekilde analiz edilmesini sağlayarak, üretim süreçlerinde hızlı kararlar alınmasına yardımcı olur.  Ayrıca, erken aşınma veya kirlenme belirtilerini tespit ederek, ekipman bakımını zamanında planlama imkanı […]

Cihaz Kurulum

Geochem Laboratuvarına Viscol Viskozimetre Kurulumu

Partnerimiz Emphor Diagnostics Life Analytical Science tarafından Geochem Commercial Laboratuvarın’a Viscol Otomatik Kinematik Viskozimetre kurulum ve eğitimlerini başarıyla gerçekleştirdik. Cihaz Geochem Laboratuvarı için ASTM D445, ISO 3104 ve diğer ilgili standartlara uygun olarak ham petrolden yeni madeni yağlara kadar olan tüm numunelerde hassas ve tam otomatik viskozite ölçümleri için kullanılacaktır.

Cihaz Kurulum

Trafo Yağ Ölçümleri için Kinematik Viskozimetre

ASTM D445, ISO3104 ve IP71′ standartına uygun transformatör yağı ölçümleri için Viscol-10A Kinematik Viskozimetre kurulum ve eğitimlerini başarıyla gerçekleştirdik. Viscol-10A Tam Otomatik Kinematik Viskozimetre, kinematik viskozite ölçümleri için en yüksek doğruluk sağlar ve operatörler arasındaki sapmayı ortadan kaldırmaktadır.  

Cihaz Kurulum

Biolab LabAsia 2023

10-12 Ekim tarihleri arasında Kuala Lumpur’da düzenlenecek olan LabAsia 2023 Fuarında sizleri görmekten mutluluk duyarız. Malezya yetkili temsilcimiz IPSA standında sergilenecek olan Viscol 10AS Tamam Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazını incelemek ve ekibimizden detaylı bilgi almak için standımıza bekliyoruz.  

Konferans / Sunum

Arablab 2023 Test Cihazları Fuarı

“Bu yıl Arablab 2023 Fuarın’da global müşterilerimiz ve temsilcilerimiz ile görüşme fırsatı bulduk. Birleşik Arap Emirlikleri temsilcimiz Emphor Diagnostic Life Analytical Science ekibine sergi boyunca gösterdikleri sıkı çalışma ve harika misafirperverlikleri için özel teşekkürlerimizi sunarız.

Konferans / Sunum, Kurumsal

Biolab Arablab 2023

19-21 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan ArabLab 2023 Fuarında sizleri görmekten mutluluk duyarız. Birleşik Arap Emirlikleri yetkili temsilcimiz Emphor Science standında sergilenecek olan Viscol 10AS Tamam Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazını incelemek ve ekibimizden detaylı bilgi almak için standımıza bekliyoruz.  

Cihaz Kurulum

Caterpillar Laboratuvarına MiniLab 153 Kurulumu

Caterpillar Yağ Laboratuvarın’a MiniLab 153 Yağ Analizi Sistemi ve Viscol 10AS Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazı kurulum ve eğitimlerini tamamladık. Spectroil Element Analiz Cihazı, LaserNet Partikül Sayım, SpectroVisc Viskozimetre ve FluidScan Yağ Analiz Cihazı kombinasyonundan oluşan MiniLab 153 ve Viscol 10AS Otomatik ASTM D445 Viskozimetre müşterimizin kullanılmdaki ve kullanuılmış yağ analizlerinin tam kapsam dahilinde birkaç dakika […]

Cihaz Kurulum

Kağıt Hamuru Ölçümleri için Kinematik Viskozimetre

Viskozite, kağıt ve kağıt hamurunun kalitesinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Farklı türdeki ağaç veya bitki lifleri, farklı viskozitelere sahip hamurlar oluşturur ve bunlar son kağıdın özelliklerini büyük ölçüde etkileyebilir. Yüksek viskozite değeri, genellikle daha güçlü, daha uzun veya daha bütün lifleri işaret eder. Kağıt hamurunun viskozitesi, sayfanın homojen özelliklere sahip olması noktasında da çok önemlidir. […]

Cihaz Kurulum, Kurumsal

PT Teknoklop Biolab Ziyareti

PT TeknoKlop Endonezya firmasına tarafından firmamıza gerçekkleştirdikleri ziyaretleri için teşekkür ederiz. Avief Nurrokhim Maryono ve Syaikhoniabdur Rokhman tarafından gerçekleltirilen bu ziyarette üretim ve geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemleri, RPVOT Oksidasyon Kararlılık Analizörleri ve diğer ürünlerimiz ile ilgili geniş bir servis ve satış eğitimlerini başarı ile tamamladık.

Eğitim / Seminer, Kurumsal

Rafine Baz Yağ Ölçümleri için Kinematik Viskozimetre Kurulumu

ASTM D445 ve ISO 3104 standartlarına uygun tam otomatik viskozite tayinleri için  Viscol-10A Otomatik  Kinematik Viskozimetre kurulumunu başarı ile tamamladık. Rafine baz yağ ölçümleri için kullanılacak olan bu sistem, gelişmiş otomasyon özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile viskozite ölçümlerinin otomatik ve en hassas şekilde gerçekleştirilmesi için kullanılacaktır.

Cihaz Kurulum