Konferans / Sunum

Biolab LabAsia 2023

10-12 Ekim tarihleri arasında Kuala Lumpur’da düzenlenecek olan LabAsia 2023 Fuarında sizleri görmekten mutluluk duyarız. Malezya yetkili temsilcimiz IPSA standında sergilenecek olan Viscol 10AS Tamam Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazını incelemek ve ekibimizden detaylı bilgi almak için standımıza bekliyoruz.  

Konferans / Sunum

Arablab 2023 Test Cihazları Fuarı

“Bu yıl Arablab 2023 Fuarın’da global müşterilerimiz ve temsilcilerimiz ile görüşme fırsatı bulduk. Birleşik Arap Emirlikleri temsilcimiz Emphor Diagnostic Life Analytical Science ekibine sergi boyunca gösterdikleri sıkı çalışma ve harika misafirperverlikleri için özel teşekkürlerimizi sunarız.

Konferans / Sunum, Kurumsal

Turkchem Chemlab Eurasia 2022

24-26 Kasım tarihleri arasında cihazlarımızın tanıtımını gerçeklestirdiğimiz Turkchem 2022 fuarinda ziyaretçilerimizi ağırladık. (Salon 5 / D421) Sergilediğimiz cihazlarımız: 1. Otomatik Kinematik Viskozimetre 2. Otomatik Oksidasyon Kararlılığı Tayin Cihazı 3. Otomatik Köpürme Eğilimi Tayin Cihazı 4. Bakır Korozyon Tayin Cihazı 5. Otomatik Düşük Sıcaklık Viskozimetresi 6. Karbon Kalıntısı Tayin Cihazı

Konferans / Sunum, Kurumsal

Turkchem Chemlab Eurasia 2022

2022 Kasım ayında düzenlenecek Turkchem ChemLab Eurasia Uluslararası Laboratuvar, Teknoloji, Test ve Ölçüm Cihazları Fuarı’nda uzman ekibimiz ile test cihazlarımızın canlı tanıtımları için tüm müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Konferans / Sunum, Kurumsal

Kestirimci Bakım Konferansı

Kullanılmış makine ve ekipman yağlarının kinematik viskozite tayinleri için kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Viscol-10a Kinematik Viskozimetre ile yağ numunelerinin viskozite tayin işlemleri tam otomatik duruma getirilerek, uzun sürebilen ve dikkat gerektiren viskozite analizlerinden doğan zaman ve iş kaybının önüne geçildi ve kullanıcı verimi de büyük ölçüde artırıldı.

Konferans / Sunum

Kullanılmış Yağ Analizleri Semineri

Omar Sarkahiah tarafından gerçekleştirilen  kullanılmış yağ analizleri ile makina kestirimci bakım uygulamaları ve teknikleri temalı makine veriminin en üst seviyede tutulması ve gereksiz yağ değişimlerinin önüne geçilmesi ile ilgili seminerimize katılan herkese teşekkür ederiz.

Konferans / Sunum