Bulamaç Jet Erozyon Test Cihazı

Makine ve boru hatları aşınmaları analizleri için laboratuvar tipi aşınma analiz sistemi

 1. Genel Özellikler

  Bulamaç erozyonu makine ve boru hatlarındaki bileşenlerin ömrünün azalmasına neden olur. Kullanım ömrünün en üst düzeye çıkarılması için, kullanılan malzemelerin doğru seçilmesi gerekir. Bulamaç Jet Erozyon Test Cihazı, nakliye ortamlarından enerji üretimine kadar çeşitli uygulamalarda kullanılan malzemelerin erozyon davranışını karakterize etmek için laboratuvar kullanımı için tasarlanmıştır.


  HASSAS  HIZ  KONTROLÜ

  Özel olarak tasarlanmış basınç sistemi,Bulamaç Jet Erozyon Test Cihazı’nın suda taşınan partikülleri hassas ve güvenilir bir şekilde hızlandırmasını sağlar. Kontrol arayüzü, kullanıcıların partikül hızını uygulamalarına uygun bir şekilde ayarlamasına olanak tanır.

   


  PARTİKÜL AKIŞ KONTROLÜ

  Partikül akış hızını hassas bir şekilde kontrol etmek için özel olarak tasarlanan bir partikül hızlandırıcı kullanılmaktadır. Cihaz tasarımı, partiküllerin gönderilmesi öncesinde homojen karıştırma sağlamak için partikül nozulunun hemen önünde beslenmesine olanak sağlar.

   


  PARTİKÜL AÇISI AYARI

  Dökme malzemelerin ve kaplamaların aşınma davranışları, çarpma açısına bağlı olarak değişebilmektedir. Darbe açısını ayarlamak, net açı işaretçileriyle kolaylaştırılmıştır. Korozyona dayanıklı sabitleme sistemi, sistemi uzun süreli kullanım için güvenilir kılar.

   


  GENİŞ  NUMUNE  HAZNESİ

  Geniş ve kolay erişilebilir numune haznesi, standart ve özel test örneklerinin analizlerine olanak sağlar. Numune alanı, özel tutucularla desteklenebilir veya farklı şekilde şekillendirilmiş veya boyutlandırılmış numunelere uyum sağlamak için tamamen değiştirilebilmektedir.

   

 2. Teknik Özellikler
  • Hız: 50 m/s ‘ ye kadar
  • Aşındırıcı Besleme Hızı: 100 – 2000 cc/min
  • Çarpma Açısı: 15°, 30°, 45°, 60°, 75° & 90° (Opsiyonel diğer açılar)
  • Uç Çapı: 4 mm
  • Numune Boyutu: 25 x 24 x 4 to 8 mm. (Opsiyonel farklı boyutlar)
  • Hazne Hacmi: 60 litre
 3. Uygulamalar
  • Enerji Üretim Tesisleri
  • Boru hatları
 4. Talep Formu
 5. Dokümanlar
 6. İlgili Ürünler