Focus LC Numune Kutusu

Axcend'in devrim niteliğindeki çevre dostu, kompakt ve taşınabilir HPLC cihazları ve aksesuarları serisi, benzersiz performans ve güvenilirlik sunmak üzere tasarlanmıştır.

 1. Genel Özellikler

  Axcend Reaksiyon İzleme Çözümüyle Tanışın
  Axcend’in devrim niteliğindeki çevre dostu, kompakt ve taşınabilir HPLC cihazları ve aksesuarları serisi, benzersiz performans ve güvenilirlik sunmak üzere tasarlanmıştır.

  Keşif ve geliştirme sürecini hızlandıracak gerçek zamanlı bilgi sağlamak üzere tasarlanan Axcend sistemi, bir kaportaya veya reaksiyon kabının hemen yanına yerleştirilebilecek kadar küçük olan tek ayırma Proses Analitik Teknolojisi (PAT) sistemidir. Çözüm, Axcend Focus LC®, Axcend SampleBox ve kolon fırını ile UV dedektörünü içeren Axcend kartuşundan oluşur.

  Axcend Reaksiyon İzleme Çözümü, HPLC aracılığıyla reaksiyon bileşenlerinin gözetimsiz numune alınmasını, tanımlanmasını ve miktarının belirlenmesini gerçekleştirebilen otomatik bir reaksiyon izleme sistemidir. HPLC, farmasötik, petrokimya ve tarım kimyası endüstrilerinde küçük molekül reaksiyonlarının izlenmesi için birincil proses analitik teknolojisi olarak hizmet eder.

  Laboratuvarı Numuneye Götürün
  Axcend Focus LC® yüksek performanslı sıvı kromatografi (HPLC) sistemi, bilimsel analizin sınırlarını zorlayabilmeniz için kesin ve güvenilir sonuçlar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Numune kaynağının yakınına kolayca yerleştirilebilecek kadar küçük ve en son teknolojiye sahip herhangi bir laboratuvarın ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlüdür. Düşük solvent tüketimi, atık azaltma ve enerji tasarrufu için optimize edilmiştir ve günlük sonuçlarınızda en yüksek güveni elde etmek için ihtiyacınız olan performansı ve güvenilirliği sunar.

  Temiz numuneler temiz sonuçlar anlamına gelir
  Numune hazırlama başarılı kromatografinin önemli bir parçasıdır. Bir numunenin doğrudan bir HPLC kolonuna enjekte edilebilmesi için optimum şekilde hazırlanması gerekir. Axcend SampleBox, bir numune tanıtım cihazı olarak doğrudan Axcend Focus LC® ile arayüz oluşturacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Axcend Reaksiyon İzleme sistemi, özellikle sınırlı numunenin mevcut olduğu durumlarda, toplu veya sürekli proseslerdeki kimyasal reaksiyonları izlemek için kullanılır. Axcend SampleBox ve Focus LC, numune alma ve analiz için sentetik kimya iş istasyonunun yanına yerleştirilir.

 2. Teknik Özellikler
  BoyutlarH: 22.8cm / 9.0”; W: 22.0 cm / 8.7“; D: 24.2 cm / 9.6”
  Ağırlık11.9 lb / 5.4 kg
  Pompa Sistemi• 2 konumlu veya çok konumlu valf aracılığıyla solvent/reaktif seçimi
  • 3x 5000 psi LDV anahtarlama valfleri (otomatik filtre geri yıkamalı otomatik çevrimiçi numune alma/filtreleme için standart konfigürasyon 2x 3 portlu 2 konumlu, 1x 6 portlu 2 konumlu)
  • İsteğe bağlı valf konfigürasyonları mevcuttur — 6 porta kadar 2 konumlu, 7 porta kadar çok konumlu
  • Çeşitli numune alma ve hazırlama iş akışlarına yönelik ve çeşitli uygulamalar için kolayca özelleştirilebilen uygulama kitleri
  • Bağımsız çalışma, uygulama tabanlı programlama yeteneği — çok çeşitli cihazlarla tamamen entegre edilebilir
  • Kullanımı kolay arayüze sahip, önceden yazılmış ve tamamen özelleştirilebilir otomasyon rutinleri
  • Otomasyon modları — Zamanlı Aralık, çift yönlü GÇ veya manuel
  • Çok çeşitli çalışma ortamları için 24V alçak gerilim güç sistemi
 3. Sipariş Talebi
 4. İlgili Ürünler