Focus LC

Focus LC yüksek performanslı sıvı kromatografi (HPLC) sistemi, numune kaynağının yakınına kolayca yerleştirilebilecek kadar küçük ve herhangi bir son teknoloji laboratuvarda kullanılabilecek kadar güçlüdür.

 1. Genel Özellikler

  Focus LC yüksek performanslı sıvı kromatografi (HPLC) sistemi, numune kaynağının yakınına kolayca yerleştirilebilecek kadar küçük ve herhangi bir son teknoloji laboratuvarda kullanılabilecek kadar güçlüdür. Düşük solvent tüketimi, atık azaltma ve enerji tasarrufu için optimize edilmiştir ve günlük analizlerinizde en yüksek güveni elde etmek için ihtiyacınız olan performansı ve güvenilirliği sunar.

  Kompakt, Hafif ve Güçlü
  Axcend Focus LC 10.000 psi’ye kadar basınçta çalışır. Azaltılmış çaplı sütunlar, sütun üzerindeki numune seyreltmesini azaltarak hassasiyeti artırır.

  Laboratuvarı Numune’ye götürün
  Axcend Focus LC yalnızca laboratuvarda test yapmakla kalmaz, aynı zamanda diğer HPLC’lerin yapamadığı yerlerde de (örneğin çeker ocakta, torpido gözünde veya sahada) çalıştırılabilir.

  Verimliliği Artırır
  Axcend Focus LC, geliştirilmiş hassasiyete sahip kılcal LC UV emilimi için ticari olarak temin edilebilen tek kartuş bazlı z tipi akış hücresine sahiptir.

  Entegrasyonu Kolaydır
  Axcend Focus LC’nin ödüllü tasarımı, MS ve fotodiyot dizisi (PDA) UV algılamaya bağlantılar için düşük hacimli arayüz kitleri içerir. Axcend aksesuar ekipmanı, kullanımı kolay PDA ve otomatik örnekleyici içerir.

  Sütun Seçimi Sizin
  Axcend Focus LC herhangi bir standart kapiler HPLC veya UHPLC kolonu kullanarak çalışır, böylece sonuçları mevcut LC’nizle karşılaştırabilirsiniz.

  Verimli Kontrol, Edinme ve Raporlama
  Agilent OpenLab CDS, Chemstation ve DataApex Clarity için mevcut AxcendDrive işletim sistemi yazılımı veya sürücüleri ile sorunsuz kontrol.

  Çevre Dostu HPLC
  Haftada 10 mL’den az solvent kullanacak ve hemen hemen aynı miktarda atık üretir ve enerji tüketimi, daha büyük, tezgah üstü LC’lerin çok küçük bir kısmı kadardır.

 2. Teknik Özellikler
  Pompa hacmi140 μL her pompa
  (280 μL total)
  Maksimum basınç689 bar (10,000 psi)
  Akış hızı aralığı0.4 – 10 μL/min in 0.01 μL/ min increments
  Akış hızı doğruluğu ve hassas doğruluk± 0.4 %
  Kesinlik (izokratik tutma süresi değişimi)< 0.5 % RSD
  Çözücü uyumluluğupH range: 2.0 – 10.0
  Typical RPLC – NPLC
  Güç120, 220 VAC veya bataryalı
  (12.8 V/85 Ah Li-Fe-PO4)
  Boyutlar (WxLxH)21.6 x 35.5 x 20.3 cm
  (8.5 x 14 x 8 in)
 3. Sipariş Talebi
 4. İlgili Ürünler