KRL-SST-1 Kesme Stabilitesi Test Cihazı

Uzun süreli kesme stabilitesi testlerini doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi kesme stabilitesi test cihazı

 1. Genel Özellikler

  Uzun süreli kesme stabilitesi testlerini doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi kesme stabilitesi test cihazı


  Opsiyonlar
  • Manuel Yükleme Sistemi
  • Sürtünme Tork Ölçüm Modülü

  ULUSLARARASI STANDARTLARA TAM UYUM

  CEC L-45-99 STANDARTINA UYGUN İLK VE TEK OTOMATİK  TEST SİSTEMİ

  Otomatikleştirilmiş, kompakt ve dijital ekipmanlar ile donatılan KRL-SST-1 Kesme Kararlılığı Test Cihazı, piyasadaki diğer kesme stabilitesi test cihazlarından farklılaştırılmıştır. Yağlayıcı performansı yıldan yıla arttıkça, KRL kesme stabilite testleri daha uzun hale gelir.

  KRL-SST-1, geçerli test standartlarına tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ilk ve tek otomatik kayma stabilitesi test cihazıdır. Standart dört bilyeli test cihazları için KRL seçenekleri mevcut olsa da, düzenli olarak KRL testleri yapan ve Dört Bilye Test Cihazlarının kullanımını engellemeden düzenli olarak uzun süreli testler yapan kullanıcılara büyük kolaylık sağlar.


  OTOMATİK VE HASSAS

  Otomatik yükleme sistemi ve özel olarak geliştirilmiş yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol sistemi, kullanıcılara kolay bir test deneyimi sağlar.Kararlı yükleme sistemi, tek seferde birkaç yüz saat sürebilen uzun süreli testler için uygundur.

  Önceden programlanmış test protokollerine sahip kullanım yazılımı, test öncesi ve süresince büyük kolaylık sağlar. Özelleştirilebilir analizl modları, kendi özel test protokollerinizi programlamanıza olanak tanır.


  ANLIK TEST VERİLERİ VE CİHAZ DURUM GÖRÜNTÜLEMESİ

  KRL-SST-1 Kesme Stabilitesi Test Cihazı, piyasadaki diğer tüm KRL sistemlerinden daha fazla sensörle donatılmıştır ve uzun süreli testlerde yüksek stabilite sunar. Ayrıca, sürtünme ölçüm yetenekleri, her bir testten daha fazla bilgi edilmesini sağlar.

 2. Uygulamalar
  • Madencilik ve inşaat ekipmanlarında kullanılan hidrolik ve dişli yağlarının kalite analizleri
  • Yağlarda viskozite indeksi geliştiricileri (VII’ler) olarak kullanılan polimerlerin taramaları
  • Yağların hem sürtünme torku hem de kinematik viskozite kaybını kullanan tahmine dayalı modellerin geliştirilmesi
  • Hızlandırılmış yağ yaşlanması araştırmaları
 3. Standartlar
  • CEC L-45-99: Viscosity Shear Stability of Transmission Lubricants (KRL Taper Roller Bearing Rig).
  • DIN 51350-6: Determination of shear stability of polymer-containing lubricating oils by the Shell four-ball tester.
 4. Talep Formu
 5. Dokümanlar
 6. İlgili Ürünler