ROW Suda Yağ Analizi Erken Uyarı Sistemi

Su ve arazide yağ tespiti için temassız sensor, güvenilir analiz, bakımı kolay, petrol sızıntılarını erkenden tespit eder.

 1. Genel Özellikler

  Zor Koşullarda Bile 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Analiz

  Gece veya gündüz, soğuk ya da sıcak, herhangi bir koşulda analiz yapmanıza, harekete geçmenize ve kalıcı hasarlardan korunmanıza yardımcı olur. Anodised alüminyum, 316 paslanmaz çelik ve en zorlu ortamlar için Exd kabin olanağı mevcuttur.

  UZUN ÖMÜRLÜDÜR, ÇOK AZ BAKIM GEREKTİRİR. Sağlam IP68 sertifikalı hermetik tasarım ve 5 yıllık LED ömrü. Ile 2W dan daha düşük güç tüketimi, isteğe bağlı olarak güneş paneli veya pil ile uzaktan erişim.

  ROW ile motor yağları, türbin yağları, bitkisel yağlar, akaryakıtlar, deniz yakıtları, ham petrol, yağlama yağları, hidrolik yağlar, gaz yağları, motor yağları ve mineral yağlar ölçülebilmektedir.


  Servis Hizmeti

  Ürün dünyanın herhangi bir yerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Yerinde servis hizmetimiz mevcuttur, Gerektiğinde uzmanlarımız tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.


  Çalışma Prensibi

  Su üzerindeki mikron boyutundaki kirleticiyi tespit etmek için cihaz UV ışını göndererek hedef bölgedeki yağ molekülünü uyarır, petrolün kendi floresansı kullanılarak, söz konusu maddeler tanımlanır ve kullanıcıya bildirilir. 20 yıllık deneyimimiz uzaktan algılama sistemleri alanında bizi rakipsiz kılmaktadır.

  Çoğu durumda, ROW kablolu güç ve veri hatları ile çalışabilmektedir, ancak ulaşılması zor lokasyonlarda isteğe bağlı güneş panelleri ve kablosuz kurulumlar da mevcuttur.

  Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalar minimize edilerek mikron seviyesinde ölçüm yapmak üzere kalibre edilmiştir.


  Ölçeklendirilmiş Sistem

  Birden fazla sitedeki kritik noktalar izlenebilmektedir, tesisiniz hakkında gerçek zamanlı tam bir genel görünüm elde etmenize olanak sağlar.

 2. Techical Info
 3. Standartlar
 4. Order Enquiry
  • Contact form description text

   • 6 + 64 =
 5. Dokümanlar
 6. İlgili Ürünler