S-12, S-21 & AM Özel Standartları

Conostan Metallo-Organic certified reference materials were designed for use with ICP, rotrode, XRF, and other instruments during the determination of trace metals in organic materials.

 1. Genel Özellikler

  Conostan Metallo-Organic sertifikalı referans malzemeleri, organik malzemelerdeki eser metallerin belirlenmesi sırasında ICP, rotrode, XRF ve diğer cihazlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

  Conostan metalo-organik standartları, temel kalibrasyon standartları, kalite kontrol kontrolleri veya dahili standartlar için ihtiyaç duyduğunuz tutarlı bileşimi ve performansı sağlar. Numune hazırlamayı basitleştirmek için, tek element standartları hafif mineral yağ (20cSt) mevcuttur ve bu da onları doğrudan ICP enjeksiyonuna uygun hale getirir. Çoklu element standartları, gelişmiş stabilite için ağır mineral yağdan (75 cSt) üretilmiştir. Kolaylık ve kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün ailesi aynı zamanda endüstri uygulamalarıyla uyumlu, önceden yapılandırılmış öğe karışımlarını da içerir. Bu önceden yapılandırılmış çok elemanlı standartlar, seyreltme hatası riskini ortadan kaldırmak için çeşitli konsantrasyonlarda mevcuttur.

  • Tek elementli veya çok elementli karışımlar halinde 41 element mevcuttur
  • Sevkiyat tarihinden itibaren bir yıl garantili raf ömrü
  • Benzersiz uygulama gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirme mevcuttur

  Conostan Metallo-organics standartları, yağ matrisi CRM’lerinde lider bir element markasıdır ve dünya çapında endüstri liderleri ve devlet kurumları tarafından güvenilmektedir.


  Tek elementli standartlar, Boyut: 50g, 20 cSt boş yağla harmanlanmıştır.

  Tek elementli standartlar, Boyut: 100g, 75 cSt boş yağla harmanlanmıştır.

  75 cSt boş yağla harmanlanmış çok elementli standartlar.
  S-21 Standartları
  Ag, Al, B, Ba, Ca, Cd, Cr, Cu, Fe,Mg, Mn, Mo, Na, Ni, P, Pb, Si, Sn, Ti, V, Zn

  S-12 Standartları
  Ag, Al, Cr, Cu, Fe, Mg, Na, Ni, Pb, Si, Sn, Ti

  AM Sözel Standartları
  Ba, Ca, Mg, P, Zn

 2. Order Enquiry

   

 3. Dokümanlar
 4. İlgili Ürünler