Yağda Sülfür Standartları

Yağ sertifikalı referans malzemelerdeki (CRM'ler) Conostan kükürt, yakıtların ve diğer petrol ürünlerinin kükürt içeriği analizi sırasında kalibrasyon standartları olarak kullanım için idealdir.

 1. Genel Özellikler

  Yağ sertifikalı referans malzemelerdeki (CRM’ler) Conostan kükürt, yakıtların ve diğer petrol ürünlerinin kükürt içeriği analizi sırasında kalibrasyon standartları olarak kullanım için idealdir.

  Kükürt seviyesi birçok akaryakıtta düzenlenir ve yakıt kalitesiyle doğrudan ilişkilidir. Petrol yakıtlarındaki kükürt konsantrasyonunun belirlenmesine yönelik ASTM, ISO, EPA ve diğer endüstri standartları, sonuçların doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini sağlamak için kalibrasyon standartlarının kullanılmasını gerektirir. Petrol ürünleri ailesindeki Conostan kükürt, matris eşleştirmeyi ve endüstri yöntemlerine uyumu desteklemek için geniş bir yelpazede matrisler ve konsantrasyonlar içerir.

  • 0,5 ile 60.000 ppm arasında değişen kullanıma hazır Kükürt konsantrasyonları
  • Mevcut matrisler arasında Mineral Yağ, Dizel, Artık Yağ, İzoktan, Biyodizel, Ksilen, Etanol, Ham Petrol ve PremiSolv bulunur
  • Standart yöntemlerin gereklilikleriyle uyumlu

  Yağ CRM’lerindeki Conostan kükürt, ASTM D2622, D4294, D5453 veya diğer yaygın yöntemlere göre test yaparken ihtiyaç duyduğunuz doğruluğu ve hassasiyeti sağlar. İster mevzuat raporlaması ister proses optimizasyonu için test yapıyor olun, kükürt analiz verilerinizde mümkün olan en yüksek bütünlüğü elde etmek için geniş yelpazedeki kalibrasyon standartlarımıza güvenin.


  İzooktan Kalibrasyon Setlerindeki Kükürt

 2. Sipariş Talebi

   

 3. Dokümanlar
 4. İlgili Ürünler