Etiket: Su Tayini

Microlab 40 Yağ Analiz Cihazı Kurulumu

Microlab 40 Kapsamlı Yağ Analiz Cihazı‘nın kurulum ve eğitimlerini tamamladık. Elemental analiz, partikül sayım, asidite, su ve kinematik viskozite ölçümlerini tek platforma birleştiren MicroLab40 Yağ Analiz Sistemi ASTM D7417 standartına uygun analiz sonuçları ile birlikte sunduğu otomatik raporlama özelliği ile bakım personelini yağ değişimi ve/veya makine arızası ile ilgili önceden uyararak büyük problemlerin oluşmasını engeller. […]

Cihaz Kurulum

Kullanılmış Yağ Analizleri Eğitimi

Kullanılmış yağlarda kinematik viskozite, elemental dağılım, partikül sayımı, su içeriği, asidite ve yakıt seyrelmesi analiz teknikleri ile ilgili kullanıcı eğitimlerini başarı ile tamamladık. Yağ analizlerinin gerçekleştirilmesi ve limit dışı değerlerde alınması gereken önlemler ile ilgili verilen bilgiler dahilinde yüksek başarı sağlayan tüm katılımcılarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Eğitim / Seminer

MiniLab 153 Sistemi Kurulumu

Spectroil 120 Elemental Analiz, LNF Q230 Partikül Sayım, Görüntüleme, Sınıflandırma, Ferrous Sayım, FluidScan Q1100 (Oksidasyon, TAN, TBN, Su, Nitrasyon, Sülfasyon) ve Q3050 Kinematik Viskozimetre Sisteminden oluşan MiniLab 153 Yağ Analiz Sistemi’nin kurulumunu tamamladık. Bu sistem ile beraber sunulan OilView ve TruVu Trend Takip Yazılımı ile tüm ekipmanların sonuçlarının ortak veri tabanında istenildiği zaman görüntülenmesini sağlamaktadır.

Cihaz Kurulum

Microlab Tümleşik Yağ Analiz Sistemi Kurulumu

Elemental analiz, partikül sayım, asidite, su ve kinematik viskozite tayinlerini tek platforma birleştiren MicroLab40 Yağ Analiz Sistemi’nin kurulumunu tamamladık. Özellikle dizel motor filolarının yönetimi için tercih edilen bu sistem ile elde edilen veriler doğrultusunda makine üzerinde gerçekleştirilmesi gereken işlemler bakım mühendislerine önerilmektedir.

Cihaz Kurulum