Etiket: Viskozite

Piroliz Yağı Analizleri İçin Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Viscol-10A Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazı‘nın kurulum ve eğitimlerini tamamladık. Bu cihaz ile atık lastiklerden elde edilen piroliz yağı viskozite tayinleri ASTM D445 ve diğer uluslararası standartlara uygun olarak tam otomatik gerçekleştirilecektir.

Cihaz Kurulum

Microlab 40 Yağ Analiz Cihazı Kurulumu

Microlab 40 Kapsamlı Yağ Analiz Cihazı‘nın kurulum ve eğitimlerini tamamladık. Elemental analiz, partikül sayım, asidite, su ve kinematik viskozite ölçümlerini tek platforma birleştiren MicroLab40 Yağ Analiz Sistemi ASTM D7417 standartına uygun analiz sonuçları ile birlikte sunduğu otomatik raporlama özelliği ile bakım personelini yağ değişimi ve/veya makine arızası ile ilgili önceden uyararak büyük problemlerin oluşmasını engeller. […]

Cihaz Kurulum

Trafo Yağı Analizleri için Otomatik Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Trafo yağ analizleri için tam otomatik kinematik viskozimetre cihazımızın kurulum ve eğitimlerini başarı ile tamamladık. Kurulumu gerçekleştirilen ve çoklu örnekleme ünitesine sahip Viscol-10AS Otomatik Kinematik Viskozimetre ile ASTM D445, ISO 3104/3105 ve diğer uluslararası standartlara uygun olarak, yeni ve kullanımdaki trafo yağlarının kinematik viskozite tayinleri herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerektirmeden tamamlanmaktadır. Numuneler arası yıkama ve kurulama […]

Cihaz Kurulum

Madeni Yağ Analizleri İçin Otomatik Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Madeni Yağ Analizleri İçin Otomatik Kinematik Viskozimetre Kurulum ve eğitimlerini başarı ile gerçekleştirdik. ASTM D445 standartına tam uygun olarak yağlama sıvılarının kinematik viskozite ölçümlerinde kullanıcılar arası hata payını ortadan kaldıran Viscol-10A Kinematik Viskozimetre Sistemi aynı zamanda analiz sürelerini ve yıkama solventi kullanımını en alt seviyeye indirmektedir.

Cihaz Kurulum

Rusya’ya Viscol-10AS Kurulumu

Viscol-10AS Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazı’nın kurulum ve eğitimlerini başarı ile tamamladık. 175 Fold araığında geniş ölçüm kapasitesine sahip kapiler ve Otomatik Örnekleme Ünitesi ile donatılan bu cihaz ile yeni ve kullanılmış yağ numunelerinin analizleri ASTM D445, ISO 3104 vb. standartlara uygun viskozite tayinleri hiç bir duraksama olmadan gerçekleştirilecektir.

Cihaz Kurulum

Vietnamda Viscol-10AS Kurulumu

Vietnamda bulunan partnerimiz, servis ekibimizin uzaktan yardımı ile Viscol-10AS Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazı’nın kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik. 175 Fold araığında geniş ölçüm kapasitesine sahip kapiler ve Otomatik Önerkleme Ünitesi ile donatılan bu cihaz ile yeni ve kullanılmış yağ numunelerinin analizleri ASTM D445, ISO 3104 vb. standartlara uygun viskozite tayinleri hiç bir duraksama olmadan gerçekleştirilecektir.

Cihaz Kurulum

Yeni ve Kullanılmış Yağlar için Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Servis ekibimizin uzaktan desteği ile Viscol-10A Otomatik Kinematik Viskozimetre Cihazı‘nın kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik. Motorin vb. yakıtların yanı sıra, yeni ve kullanılmış yağlarda ASTM D445 vb. uluslararası standartlara tam uygun olarak kinematik viskozite tayinleri için kullanılacak olan bu sistem ile yağlayıcı ve makine sağlığı durum kontrolleri en hassas şekilde gerçekleştirilecektir.

Cihaz Kurulum

Petrokimyasal Analizleri İçin Viscol-10A Kurulumu

Servis ekibimizin uzaktan desteği ile Viscol-10A model Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemi’nin kurulum ve eğitimlerini başarı ile tamamladık. Çeşitli petrokimyasal ürünlerinin analizleri için kullanılacak bu sistem, sahip olduğu geniş aralıklı (175 Fold) kapiler viskozimetre ile ASTM D445 / D446 standartlarına uygun kinematik viskozite ölçüm ve ölçüm sonrası temizlik işlemlerini herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerektirmeden tam otomatik […]

Cihaz Kurulum

Güç Santrali için Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Pakistan’ın en büyük güç üretim tesisine Viscol-10A Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemi’nin kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik. Madeni yağlar ve türbin yakıtlarının kalitesi için kullanılacak olan bu sistem ile tüm numune tiplerine göre ASTM D445 standartına uygun en kararlı sonuçlar tam otomatik olarak elde edilecektir.

Cihaz Kurulum

Madeni Yağlar için Viscol-10A Kinematik Viskozimetre Kurulumu

Madeni yağ üreticisi müşterimiz için Viscol-10A Otomatik Kinematik Viskozimetre Sistemi’nin kurulumunu başarı ile tamamladık. Tam otomatik bu sistem ile numune miktarı, solvent sarfiyatı, analizler arası süre kaybı ve ölçümler arası sapmalar en aza indirilerek ASTM D445, ISO 3104 ve diğer uluslararası standartlara uygun en doğru ve kararlı sonuçların elde edilmesi sağlanmıştır.

Cihaz Kurulum